Proč nesnáášííím!! 1D!!!!

26. srpna 2014 v 11:44 | Orrka |  Kecy, kecy, kecičky
Některý holky se teď jistě málem sesypaly. Ano, asi jsem teď podle nich totál magor, ale já mám svůj názor a svoje požadavky od hudby. Já nehodlám poslouchat něco houfovýho, něco, co zpívá s prominutím každej deb a il. Za posledních pár let všichni zpívaj samý povzbuzující písně, na párty, dojáky, nebo srač-ky se skoro v jednom kuse opakujícím se refrémem.
Za další, One direction se furt propaguje. Vejdete do obchodu - vidíte jejich osušky. Otočíte se - zříte jejich polštáře. Dále trika, mikiny, batohy, čepice, povlečení. Ještě aby začali vyrábět barbíny 1D. xD
Já bych prostě neposlouchala někoho když bych všude, na každým rohu narazila na různý věci s ním. Připadá mi to jako hrozný protlačování se davem. Copak nikdo nedokáže nazpívat něco díky čemu by se proslavil? Ne, dneska přeci všichni zpíváme to samý, jde nám výhradně o prachy, že? Myslím, že 1D a další "ubožáčci" by měli zapojit mozek a vymyslet něco jedinečnýho, hudba by je měla bavit, a když už se rozhodli zpívat, tak by to měli umět. Což je jedna další ze slabin těchto houfových zpěváků.
Jako neposlední věc, co mi vadí, chci napsat tohle.

Jste blbí!!!!! %ˇ*/*?"!§)(˛+**/*

Ty znaky značí zpoustu nadávek k lidem, kteřím One direction poslouchají jenom ( nebo hlavně) kvůli vzhledu těch kluků!!
Nezaslouží si slávu!
NE-ZA-SLOU-ŽÍ SI SLÁ-VU!!!!!!!!
Vím, že je to pitomý, ale copak by se neměl místo těhlech propagovaných blbů proslavit někdo kdo potom touží? Kdo pilně trénuje na kytaru aby uspěl, ale nikdo mu nejde vstříct? Někdo, kdo na sebe moc neupozorňuje, ale přesto doufá a věří v slávu?
Já těmto lidem věřím, chci aby se proslavili. Jenže jiní upředňostňují vzhled, než talent. Zamyslete se a otevřete oči. Třeba někoho takovýho přehlížíte.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Molly Molly | Web | 26. srpna 2014 v 17:51 | Reagovat

Tak nějak s tebou souhlasím, ale když někdo chce, ať si poslouchá co chce, ale hlavně ať mi to necpe.

2 Georgina Georgina | 5. října 2014 v 13:44 | Reagovat

Já s tebou zéž souhlásím!
Někdy mi to s tím vzhledem připadá, že je to i v pěveckých soutěžích (např. Superstar) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama