Thank you... thank You

2. ledna 2015 v 16:52 | Pon a Orrka |  Kecy, kecy, kecičky
Pokud na náš webík aspoň občas mrknete, tak jste už určitě zjistili, že naše aktivita je téměř nulová. Děje se tak, poněvadž jsme obě hyperaktivní mladé slečny ( chi chi) co jsou pořád někde "v tahu". Takže sem chodíme pouze když nevíme co dělat. Tímto bychom se chtěly srdečně omluvit... I když - vlastně za co? Je to náš blog, můžeme sem chodit přece kdy chcem, ne? Ale to je fuk. Omluva stále platí.
Zrovna před chvílí jsme přiletěly z vyměňování dárků co nám přinesl Džoušišek ( takhle to říkaj amerikáni, co? :-D). A tak jsme na minutku usedly ke klávesnici a rozhodly se, že se mrknem na blog.cz. Tak jako v poho se díváme co zrovna je za TT, co je v autorským klubu a pozorujem ty velký obrázky s články dne. A pak to přišlo!
Přišlo!
Přišlo!
Opravdu se to stalo! Najednou se nám před obličeji zjeví dvě dívky... A pod tím tohle: NA LESBY SE POŘÁD KOUKÁ SKRZ PRSTY
Jako co to je? A pak koukáme dál: Stěžují si bloggerky PON A ORRKA!!!
To jako FAKT???
PON A ORRKA
P O N A O R R K A ! ! !

Jupíííííí!

(ano, fakticky jsme začaly ječet jako potrhlice ze sedmičky a přitom skákat a objímat se)

Musíme se přiznat, že jsme si až do této fascinující chvíle myslely, že na titulku vybíraj jen ty z autorskýho klubu protože... Protože se k nim na blog nějak dostanou. Ale copak my? O nás nikdo neví. Nikdo neví, že máme blog! Jsme na pokraji vyhynutí! Jak je možné, že se to děje zrovna nám?
Ale stalo se to, a my za to moc a moc děkujeme.
Ale to vážně hlavní, za co bychom chtěly vznýst díky jsou ty nádherné komentáře.

Jste skvělí, lidi.

My - takové tvrďačky co se snaží nebrečet za žádnou cenu - my jsme se normálně rozbulely před obrazovkou, takže na stole vzniklo malé černé moře.

Fakt díky!


Četly jsme si každý ten koment několikrát a musely jsme se nad tím usmát. Teda ne že bychom nikdy neslyšely, že náš vztah je super, to už se stalo ale... Ale v takovýmhle počtu je to neuvěřitelné!
Dohromady jsme to četly něco přes hodinu, ale pořád se z toho dostáváme. Z tý radosti. Z toho nadšení. Ze všeho.

Měly jsme v plánu každému kdo nám něco napsal napsat na jeho web, ale pak - když jsme se "konečně" dopracovaly na konec, tak jsme tenhle nápad vzdaly z jednoho prostého důvodu: tolik lidí bychom v životě nestihly zkontaktovat.


A co je úžasné? Vaše srdečné komentáře pořád přibejvaj! Takže, jak to vypadá, se budem usmívat a radovat ještě dlouhou dobu...

Všichni jste moc laskaví!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maitter z Creepfellu Maitter z Creepfellu | 2. ledna 2015 v 17:15 | Reagovat

Zviditelňování fajn lidí stojí za to ;-)

2 Terez Terez | 2. ledna 2015 v 18:09 | Reagovat

My vám taky moc děkujeme za super články ;)Pokračujte holčiny

3 ♥♥Veronika♥♥ ♥♥Veronika♥♥ | Web | 5. ledna 2015 v 0:26 | Reagovat

Kvalitní a dojemný článek si přeci komentáře zaslouží, ne? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama