Srpen 2015

Můj názor na Islám

12. srpna 2015 v 11:29 | Pon |  Kecy, kecy, kecičky
Rozhodla jsem se napsat svůj názor na uprchlíky.
Předem řìkám, že ten názor je Můj a nechci říkat, že je správný, ale je Můj.

Tak začnu nejdříve tím, že muslimové se podle mě neděli na ,hodné, a , zlé, , ale na radikální a umírně od slova mírne znamená, že se neřídí vším co korán říká.
V historii byli muslimové radikální, ale křesťani nebyli o moc pozadu. Jak muslimové tak křesťani zabíjeli v jménu boha ostatní. Jen si vzpomeňte na křížové výpravy a na upalování čarodějnic.

A teď k uprchlíkům : nejsem jednoznačně pro jejich příjímání!
Podle mého by se každý měl prověřit ten kdo se chce přizpůsobit tak ať tu zůstane, ale ten kdo ne tak ať se vrátí zpátky když mu tam bylo lépe.

V každé zemi je někdo zlý a někdo hodný.

Ponorrka slaví 1. narozky!

7. srpna 2015 v 14:23 | Pon a Orrka |  Kecy, kecy, kecičky
Před rokem se stala krásná věc. Narodilo se nám miminko. Blogové dítě. Celý jeden rok jsme ho krmily mateřským mlékem v podobě článků, a láskyplně ho sledovaly, jak se vyvíjí a roste. A teď, když už dělá první krůčky a přibližuje se k tomu, aby se stal skutečným člověkem (blogem), tak jsme se rozhodly, že na zahradě pověsíme lampióny a nějak to oslavíme. Dort nesmí chybět.
Ano, dámy a pánové,
ač je to k nevíře, tak náš "blogísek" je tu už právě jeden rok! Když jsme na to přišly, tak jsem se tvářily stejně užasle, jako právě teď vy, takže úžas neskrývejte a poddejte se mu.
No a právě proto, že za ten jeden rok se toho TOLIK událo, a vy jste nás tady kritikou nesežrali zaživa, tak nás napadl nápad, že se vám nějakým způsobem odvděčíme. A proto jsme pro vás připravily SOUTĚŽ o HMOTNÉ A HODNOTNÉ CENY!!!! Ve hře je Prázdninový balíček plný nezbytností, který by měl mít v batůžku každý cestovatel, nebo jenom koupališťový lehároš.
Pravidla jsou taková: pokud máte zájem o ceny v podobě balíčku s VODĚODOLNOU ŘASENKOU, SPRCHOVÝM GELEM OD DERMACOLU Z NOVÉ EDICE AROMA RITUAL IRISH COFFEE, FEŠÁCKÝM NÁRAMKEM, MENTOSKAMI, SEŠITEM, PROPISKOU A SUPER GUMIČKAMI, tak nám stačí, abyste nám pod tento článek (DO KOMENTŮ) napsali nějaké hezké, originální, milé PŘÁNÍČKO a k tomu i svoji MAILOVOU ADRESU.
Až si je všechny s úsměvem přečtem, tak bude vybrán vítěž, kterého v nejbližší době zkontaktujeme (přes e-mail) a balíček zašleme.


DO KOMENTÁŘŮ NAPIŠTE PŘÁNÍ NEJPOZDĚJI DO 15.8.2015!

Doufáme, že se vám ceny líbí a že nám popřejete něco pěkného. Děkujeme :D